Jízdní řád 2020

Nasazení vozů na Waldviertelské železnici Typ vozidla informace
Dieseltriebwagen

Zlatý motoráček

>> další informace
Diesellok

Nostalgická pára

>> další informace
Diesellok

Nostalgická dieselová lokomotiva

>> další informace

 

Gmünd-Groß Gerungs (platný od 4. července do 1. listopadu 2020)
  Po Út St Čt So Ne a svátky
  6.7. - 11.9. 7.7. - 11.9. 8.7. - 30.9. 9.7. - 11.9. 10.7.- 11.9. 4.7. - 31.10 * 5.7. - 1.11 (nejede 15.8.)
  P 16909 P 16909 P 16905 P 16903 P16909 P 16909 P 16903 P 16905 P 16907
  Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesellok Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesel- oder Dampflok Dieseltriebwagen
Wien, Franz-Josefs-Bf
(Vídeň, Nádraží Františka Josefa)
10:28 10:28 06:28 10:28 10:28 10:28 10:28 06:28 10:28
Gmünd NÖ 12:42 12:42 08:42 12:42 12:42 12:42 12:42 08:42 12:42
Gmünd NÖ 14:00 14:00 09:00 13:15 14:00 14:00 13:15 09:00 13:30
x Dietmanns 14:08 14:08 09:08 13:24 14:08 14:08 13:24 09:08 13:38
x Alt Weitra 14:22 14:22 09:22 13:40 14:22 14:22 13:40 09:22 13:52
Weitra 14:30 14:30 09:30 13:50 14:30 14:30 13:50 09:30 14:00
x St. Martin bei Weitra 14:43 14:43 09:43 14:05 14:43 14:43 14:05 09:43 14:13
Steinbach-Bad Großpertholz (E) 14:55 14:55 09:55 14:18 14:55 14:55 14:18 09:55 14:25
x Abschlag 14:59 14:59 09:59 14:23 14:59 14:59 14:23 09:59 14:29
x Bruderndorf 15:09 15:09 10:09 14:45 15:09 15:09 14:45 10:09 14:39
Langschlag (E) 15:22 15:22 10:22 15:00 15:22 15:22 15:00 10:22 14:52
Groß Gerungs (E) 15:35 15:35 10:35 15:15 15:35 15:35 15:15 10:35 15:05

Důležitá upozornění:

  • * každou 1. a 3. sobotu v měsíci jezdí s parní lokomotivou Mh a ve všechny ostatní soboty s historickou dieselovou lokomotivou
  • Při výpadku parní lokomotivy je nasazena dieselová lokomotiva.
  • 15. srpna (svátek) platí sobotní jízdní řád.
  • x Zastávka na znamení: Chcete-li vystoupit, sdělte to průvodčímu, příp. v motorovém voze stiskněte tlačítko.
  • (E) = zážitková zastávka s prohlídkou a informacemi (v němčině)
Groß Gerungs-Gmünd (platný od 4. července do 1. listopadu 2020)
  Po Út St Čt So Ne a svátky
  6.7.- 11.9. 7.7. - 11.9. 8.7.- 30.9. 9.7.- 11. 9. 10.7.- 11. 9. 4.7. - 31.10.* 5.7. - 1.11. (nejede 15.8.)
  P 16910 P 16910 P 16906 P 16914 P 16910 P 16910 P 16904 P 16906 P 16908
  Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesellok Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesel- oder Dampflok Dieseltriebwagen
Groß Gerungs 17:00 17:00 11:30 17:00 17:00 17:00 17:00 11:30 16:00
Langschlag 17:13 17:13 11:43 17:15 17:13 17:13 17:15 11:43 16:13
x Bruderndorf (E) 17:20 17:20 11:50 17:22 17:20 17:20 17:22 11:50 16:20
x Abschlag 17:35 17:35 12:05 17:34 17:35 17:35 17:44 12:05 16:35
Steinbach-Bad Großpertholz 17:40 17:40 12:10 17:41 17:40 17:40 17:51 12:10 16:40
x St. Martin bei Weitra 17:45 17:45 12:15 17:47 17:45 17:45 17:57 12:15 16:45
Weitra (E) 18:04 18:04 12:34 18:05 18:04 18:04 18:15 12:34 17:04
Alt Weitra 18:11 18:11 12:41 18:13 18:11 18:11 18:23 12:41 17:11
x Dietmanns 18:25 18:25 12:55 18:29 18:25 18:25 18:39 12:55 17:25
Gmünd NÖ 18:35 18:35 13:05 18:40 18:35 18:35 18:50 13:05 17:35
Gmünd NÖ 19:08 19:08 13:14 19:08 19:08 19:08 19:08 13:14 18:02

Vienna Station Franz-Josefs-Bf.

21:28 21:28 15:31 21:28 21:28 21:28 21:28 15:31 20:02

Důležitá upozornění:

  •     * každou 1. a 3. sobotu v měsíci jezdí s parní lokomotivou Mh a ve všechny ostatní soboty s historickou dieselovou lokomotivou
  •     Při výpadku parní lokomotivy je nasazena dieselová lokomotiva.
  •     15. srpna (svátek) platí sobotní jízdní řád.
  •     x Zastávka na znamení: Chcete-li vystoupit, sdělte to průvodčímu, příp. v motorovém voze stiskněte tlačítko.
  •     (E) = zážitková zastávka s prohlídkou a informacemi (v němčině)
Gmünd NÖ - Litschau (platný o 4. červencedo 1. listopadu 2020)
  Po Út St Čt So Ne a svátky
  6.7. - 11.9. 7.7.- 11.9. 8.7. - 30.9. 9.7.- 11.9. 10.7. - 11.9. 4.7. - 26 9.. 5.7. - 1.11* (nejede 15.8.)
  P 16926 P 16926 P 16926 P 16922 P16924 P 16926 P 16926 P 16926 P 16928 P 16926 P 16928
  Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesellok Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dampf oder Diesellok

Vienna Station Franz-Josefs-Bf.

06:28 06:28 06:28 10:28 14:28 06:28 06:28 07:32 10:28 07:32 10:28
Gmünd NÖ 08:42 08:42 08:42 12:42 16:42 08:42 08:42 09:38 12:42 09:38 12:42
Gmünd NÖ 10:00 10:00 10:00 14:00 17:00 10:00 10:00 10:00 14:30 10:00 14:30
x Neu Nagelberg 10:18 10:18 10:18 14:18 17:18 10:18 10:18 10:18 14:48 10:18 14:48
Alt Nagelberg (an) (E) 10:23 10:23 10:23 14:23 17:23 10:23 10:23 10:23 14:53 10:23 14:53
Alt Nagelberg**     10:30** 14:30** 17:30**     10:30** 15:00** 10:30** 15:00**
Heidenreichstein**     11:10** 15:10** 18:10**     11:10** 15:40** 11:10** 15:40**
Alt Nagelberg (ab) (D) 10:30 10:30 10:30 14:30 17:30 10:30 10:30 10:30 15:00 10:30 15:00
x Brand 10:37 10:37 10:37 14:37 17:37 10:37 10:37 10:37 15:07 10:37 15:07
x Schönau Dorfwirt 10:51 10:51 10:51 14:51 17:51 10:51 10:51 10:51 15:21 10:51 15:21
Litschau (E) 10:55 10:55 10:55 14:55 17:55 10:55 10:55 10:55 15:25 10:55 15:25

Důležitá upozornění:

  • * Každou 1. a 3. neděle v měsíci jezdí s parní lokomotivou Mh a ve všechny ostatní neděle a svátky s historickou dieselovou lokomotivou.
  • ** Wackelsteinský expres (nostalgický dieselový vlak) jezdí od 18. července do 30. srpna. Informace: www.wackelsteinexpress.at nebo tel.: +43 664 350 00 15
  • x Zastávka na znamení: Chcete-li vystoupit, sdělte to průvodčímu, příp. v motorovém voze stiskněte tlačítko
  • (E) = zážitková zastávka s prohlídkou a informacemi (v němčině)
  • (D) = výjezd dvou lokomotiv ve středu, sobotu a neděli 18. 7. - 30. 8. 2020
Litschau-Gmünd (platný od 4. červencedo 1. listopadu 2020)
  Po Út St Čt So Ne a svátky
  6.7.- 11.9. 7.7.- 11.9. 8.7. - 30.9. 9.7.- 11.9. 10.7.- 11.9. 4.7. - 26.9. 5.7. - 1.11.*(nejede 15.8.)
  P 16919 P 16919 P 16921 P 16923 P 16925 *** P 16919 P 16919 P 16927 P 16929 P 16927 P 16929
  Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesellok Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Dieseltriebwagen Diesel- oder Dampflok
Litschau 12:45 12:45 11:15 15:30 18:00 12:45 12:45 13:00 16:00 13:00 16:00
x Schönau Dorfwirt (E) 12:54 12:54 11:19 15:39 18:09 12:54 12:54 13:09 16:09 13:04 16:04
x Brand 13:08 13:08 11:33 15:53 18:23 13:08 13:08 13:23 16:23 13:18 16:18
Alt Nagelberg (an) (E) 13:15 13:15 11:40 16:00 18:30 13:15 13:15 13:30 16:30 13:25 16:25
Heidenreichstein**     09:45** 12:45** 15:15**       12:45** 15:45** 12:45** 15:45**
Alt Nagelberg**     10:25** 13:25** 15:55**       13:25** 16:25** 13:25** 16:25**
Alt Nagelberg (ab) 13:17 13:17 11:47 16:02 18:32 13:17 13:17 13:32 16:32 13:32 16:32
x Neu Nagelberg 13:22 13:22 11:52 16:07 18:37 13:22 13:22 13:37 16:37 13:37 16:37
Gmünd NÖ 13:40 13:40 12:10 16:25 18:55 13:40 13:40 13:55 16:55 13:55 16:55
Gmünd NÖ 15:14 15:14 13:14 17:08 19:08 15:14 15:14 15:14 17:08 15:14 17:08

Vienna Station Franz-Josefs-Bf.

17:28 17:28 15:31 19:28 21:28 17:28 17:28 17:28 19:28 17:29 19:28

Důležitá upozornění:

  • * Každou 1. a 3. neděle v měsíci jezdí s parní lokomotivou Mh a ve všechny ostatní neděle a svátky s historickou dieselovou lokomotivou.
  • ** Wackelsteinský expres (nostalgický dieselový vlak) jezdí od 18. července do 30. srpna. Informace: www.wackelsteinexpress.at nebo tel.: +43 664 350 00 15
  • *** Tento vlak odjíždí 19. srpna o 4 hodiny později (z Litschau 20:00)
  • x Zastávka na znamení: Chcete-li vystoupit, sdělte to průvodčímu, příp. v motorovém voze stiskněte tlačítko
  • (E) = zážitková zastávka s prohlídkou a informacemi (v němčině)
  • Sobotní a nedělní autobusová doprava do Nové Bystřice. Jízdní řád: anachb.vor.at

Jízdní časy Waldviertelské železnice v reálném čase

Oznámení jen v dny provozu Waldviertelské železnice, příp. 24 hodin předem.

Vyberte si zastávku.